Back to top

Sporteredmények

Régebbi erdemények

Október 4-én a pöstyéni Városi Szabadidő Központ rendezte meg a mezei futás kerületi döntőjét

Jakab Napsugár egyéniben  ezüstérmes lett. 

4. 10. 2017

A  bősi parkerdőben szeptember 27-én  rendezték meg a mezei futás járási bajnokságát, melyen  az alapiskolák és középiskolák diákjai vettek részt.

Eredmények:

lányok:

 egyéni:  Jakab Napsugár - 1.hely

október 4-én ő képviseli  iskolánkat  a kerületi versenyen

 csapat 2. hely - Jakab Napsugár, Johancsík Réka, Varga Nikolett

fiúk:

csapat   3. hely -  Lénárt Ádám, László János, Zsidek Nikolas

 

27. 9. 2017

2017.6.25- én az Aranycsapat Alapítvány Agárdon rendezte meg az Összmagyar Nemzeti Labdarúgó Diákbajnokság döntőjét.

A bajnokság  fő szponzora  Agárd városa volt.

A Sportgimnázium és a Vidékfejlesztési Szakközépiskola egyesített  csapata ismét gyözött.

/ már harmadszor egymás után/

A döntőben a Marosvásárhelyi Sportiskola csapatát győzték le 1:0 –ra. A díjakat  Kű Lajos, Agárd polgármestere  és Wichmann Tamás adták át. 

A legjobb kapus Halász Dominik lett. A góllövő címet Lénárt Ádám nyerte el.

 

Csapat névsora :

Kapus:

Halász Dominik

Mezőnyjátékosok :

Rigó Dávid, Simon Dávid, Lelkes Áron, Labuda Róbert,Wiedermann Károly,

Tóth Attila, Hegedűs Balázs,  Kántor Levente, Rajkovics József, Kürti Tamás,

Lénárt Ádám, Radi Gergely, Majthényi Ádám, 

Edzők:Zsákovics Tibor, Mgr.Hegedűs László

26. 6. 2017

2017.6.15 -én  iskolánk 26  tanulója  magasugrásban versenyzett.

Eredmények:

1.hely: Zsidek Nikolasz - 170 cm

2.hely:  Burai Adrián -      170 cm

3. hely: Bertalan Bence  - 155 cm

17. 6. 2017

2017.6.9 -10 -én iskolánk  kézilabdás diáklányai  Veszprémben barátságos mérkőzésen vettek részt.

 A mérkőzésen  nem  az eredmény volt a fő cél,  hanem a barátság ápolásának a bővítése több sportágban  /lányaink 15 góllal nyertek/.

A jövőben fiúknál a  futsalban, a lányoknál fociban is tervezzük  bővíteni  az együttműködést.

Diákjaink az ottlétük során  a közeli balatoni strandot is meglátogatták.

A csapat névsora: Czetli Krisztína, Csontos Lilla, Józan Réka, Kozma Emese,Marczell Melinda, Posvancz Rebeka, Rudy Brigitta, Sághi Dóra Emese,Török Réka,Varga Beáta, edző: Németh Lívia.

15. 6. 2017

Atlétika - lányok:

Jakab Napsugár -800m futás - 2.hely

Dénes Ilona – 400 m futás – 5.hely

Kozma Emese – súlylökés – 4.hely

 

Labdarúgás - fiúk : 5. hely

3. 5. 2017